Výzvy budúcnosti VI. Konferencia ALKP

Výzvy budúcnosti VI. Konferencia ALKP

Milí naši priaznivci,

ako každý rok, ani tento nebol výnimkou v plánovaní nášho najväčšieho stretnutia lektorov a kariérnych poradcov na Slovensku. V poradí už VI. Konferencia ALKP  s nosnou témou „VÝZVY BUDÚCNOSTI“ sa mala konať 12.10.2020 opäť v Banskej Bystrici na Radnici. Po zvážení všetkých okolností ohľadom opatrení súvisiacich s korona vírusom sme sa rozhodli pristupovať zodpovedne, neorganizovať veľké hromadné podujatie a presunúť našu tradičnú konferenciu o rok neskôr.

Tešíme sa na Vás 11.10.2021. Posvietime si na  „Výzvy budúcnosti“ spoločne.  Výzvy vo vzdelávaní. Výzvy v kariérnom poradenstve. Chladné nenecháme ani osobné výzvy, ktoré máme každý skryté vo svojich interných šuplíčkoch 🙂  Vezmeme si k tomu „najlepšie lampáše“  a použijeme „úderné slová a vety“.  A na záver sa budeme tešiť na spätné väzby od Vás, či sa nám to, o čo sme sa pokúsili, podarilo.

Členovia ALKP a absolventi našich akreditovaných kurzov budú mať naďalej v cene jednej vstupenky dva vstupy na konferenciu, takže si so sebou môžete vziať kolegyňu, priateľa, manžela či susedku 🙂

Informácie ku VI. Konferencii ALKP Vám zašleme isto v dostatočnom predstihu.

Akreditované kurzy Lektor a Kariérne poradenstvo s kapacitou 12 účastníkov v jesennej sezóne 2020 otvárame podľa naplánovaného kalendára kurzov.

Príďte sa vzdelávať. Príďte sa posúvať skúsenými lektormi. Niekedy je zmena na dosah. Kvalitní ľudia, zázemie a podpora.

S radosťou a úsmevom do budúcnosti 🙂

Pre Vás od ALKP.

Dovidenia naživo 🙂

tím ALKP