Langermann Silvia, Mgr. ACC

Langermann Silvia, Mgr. ACC

Lektor | Počet zobrazení: 3 218

V roku 2011 som založila spoločnosť Power Coaching, ktorá sa skladá sa z marketingových odborníkov, kondičných trénerov, psychológov, koučov, výživových poradcov i obchodných manažérov. Koučing ponúka v niekoľkých jazykoch.
Spoločnosť školila a školí napr. v spoločnostiach Mary Kay, Zoznam s. r. o., Quety s. r. o., Tuv Sud Slovakia, Zetor a. s. či Slovenská pošta, a. s. V októbri 2014 spoločnosť akreditovala na Ministerstve školstva, vedy výskumu a športu SR kurz Kouč 104 hodín, kde najmä praktickou formou školí nových koučov.

Lektor školí

  • Akreditovaný kurz KOUČ 104 hodín
  • Úvod do koučingu
  • Manažér koučom
  • Zvýšenie sebavedomia
  • GPOP osobnostná diagnostika
  • Business coaching

Referencie

„CELÁ MOJA RODINA VÁM ĎAKUJE, MILÁ SILVIA! BEZ VÁS BY TÁTO RODINA NEMUSELA UŽ EXISTOVAŤ. ĎAKUJEME!“
– Gazdíkovci, 2014

“Po skončení VŠ som sa cítila neistá, bez cieľa, bez smeru. Couching s pani Langermann bol pre mňa veľmi povzbudivý. Neposkytovala mi nijaké návody z knižiek. Jej individuálnym prístupom odkryla problémy, ktoré boli vo mne skryté a s jej pomocou som na ich riešenie prišla sama. Začala som premýšľať a súvislosti postupne do seba zapadali ako puzzle. Po individuálnych sedenia som sa rozhodla pre dvojdňový kurz. Odporúčam ho každému, kto chce viac spoznať seba samého, svoje okolie a zefektívniť komunikáciu. Pocit po skončení kurzu je mojou kotvou. A čo to znamená sa dozviete, ak sa ho zúčastníte 🙂
– Katarína

Certifikáty/Osvedčenia

V roku 2008 som ukončila štúdium Sociálnej a pracovnej psychológie na Fakulte sociálnych a ekonomických vied a v tom istom roku som promovala na Fakulte manažmentu Univerzity Komenského. Titul Ltc. (Licence To Coach) sa mi podarilo obhájiť v roku 2011 v Odbornom združení „COACHOK“ v Budapešti, odbor Life Coaching. V roku 2011 som získala aj licenciu na používanie osobnostného dotazníka GPOP – certifikát oprávňujúci vykonávať osobnostnú psychologickú diagnostiku. V roku 2015 som získala certifikát ACC (Associate Certified Coach) od ICF (International Coach Federation). Od roku 2013 prednášam predmety týkajúce sa koučingu na univerzitnej pôde. Mám za sebou 2 000 life koučingových sedení, 1 400 vitality koučingových sedení, 40 školení a 52 motivačných stretnutí.

Cena školenia od

50€+DPH/hod.

Lektor pôsobí v regióne

Bratislavský kraj

Roky praxe

10

Kontakt

Kontakt na lektora / lektorku  získate, ak zavoláte k nám do ALKP na t.č. 0919 185 148 alebo ak nám napíšete email na alkp@alkp.sk