Newsletter č. 17: „Podnikanie v zahraničí – inšpirácia, tipy a triky“ (17.10.2019, Bratislava)

Newsletter č. 17: „Podnikanie v zahraničí – inšpirácia, tipy a triky“ (17.10.2019, Bratislava)

Lákajú vás zahraničné trhy a hľadáte inšpiráciu, osobné kontakty, či tipy a triky ako na ne úspešne so svojou (budúcou) firmou vstúpiť? Prijmite naše pozvanie na odborno-networkingové podujatie: „Podnikanie v zahraničí – inšpirácia, tipy a triky“ a získajte dôležité informácie, osobné kontakty a prehľad o podporných službách, ktoré vám môžu pomôcť vašu víziu zrealizovať.

KEDY: 17.10.2019, 9:00-18:00

KDE:  Slovak business Agency, Twin city A Karadžičova 2, 811 09 Bratislava 

BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA:  Registračný formulár

Počas podujatia odznejú mnohé dôležité témy a osobné skúsenosti rečníkov so vstupom na zahraničné trhy a ich špecifikami, dostupnými nástrojmi ako je LinkedIn, ktorý vám šikovne pomôže pri hľadaní klientov, business partnerov či zamestnancov. Taktiež sa pozrieme na to, ako správne analyzovať trh a zákaznícke správanie, ako prispôsobiť webové stránky vašim potrebám, či budeme zisťovať potenciál elekronického obchodovania (e-commerce). Počas celého podujatia sa budete môcť osobne porozprávať s podnikateľmi, ktorí so svojou firmou už úspešne expandovali a nadviazať kontakty so zástupcami organizácií, inštitúcií a projektov, ktoré vám môžu pomôcťs o vstupom na zahraničný trh prostredníctvom svojej ponuky podporných služieb.

Viac o programe podujatia a jeho agende nájdete vo vytvorenom podujatí na Facebooku alebo v registračnom formulári. Čo sa tém prednášok a lektorovktorí sa s vami radi podelia o svoje skúsenosti z praxe, týka, sa viac dočítate v priloženej pozvánke.

alebo v pozvánke.  Budeme radi, ak prijmete naše pozvanie. Tešíme sa na vás!

Súvisiace články o podnikaní:

Podujatia pre rozvoj podnikania: