Lektor roka – anketa

Lektor roka – anketa

Milý lektori, vážení účastníci vzdelávania a firmy,

je to tu opäť – anketa   LEKTOR ROKA. Máte príležitosť  nominovať, byť nominovaný alebo sa jednoducho prihláste 🙂  V ankete Lektor Roka 2018 sú 3 kategórie: LEKTOR ROKA, SOFT-SKILLS FIREMNÝ VZDELÁVACÍ/ROZVOJOVÝ PROGRAM ROKA a KOUČ ROKA. Víťaza v jednotlivých kategóriách vyberá nezávislá porota, ktorá je zložená z odborníkov v oblasti vzdelávania a skúsených lektorov a koučov. Okrem toho chceme podporovať nové talenty, a preto jednému z nominovaných porota môže udeliť špeciálne ocenenie YOUNG TALENT.

Myšlienkou ankety Lektor Roka je podporiť a zviditeľniť komunitu lektorov, koučov a spoločností na Slovensku, ktorí svojou prácou prispievajú k rozvoju jednotlivcov, tímov a organizácií.  Hlavným cieľom ankety je oceniť prínos trénerov a lektorov v oblasti soft skills vzdelávania na Slovensku, ako aj organizácie, ktoré neustále hľadajú nové spôsoby efektívneho rozvoja svojich zamestnancov.

V oblasti rozvoja a vzdelávania existuje veľké množstvo skvelých odborníkov, a preto môžete nominovať viac krát, vo všetkých kategóriách, vyplnením viacerých samostatných nominačných formulárov.  Stačí kliknúť na tlačítko NOMINÁCIA NA OCENENIE a prostredníctvom nominácie odovzdáte svoj hlas v ľubovoľnej kategórii.

Na vašich 10 minútach záleží

Anketou Lektor Roka vyslovujeme symbolické „ďakujem“ všetkým lektorom za čas a úsilie, ktoré venujú pomoci iným ľuďom v ich osobnostnom a profesijnom raste. Vážime si prácu tých, ktorí zasahujú do životov iných, a popri tom si nezabúdame vážiť aj prírodu, ktorej za naše životy vďačíme.

V druhom ročníku ankety Lektor Roka premeníme vaše hlasy na stromy. A to doslovne. So sloganom „STROM za HLAS“ vysadíme v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov toľko stromov, koľko nominácií vyplníte a odošlete.

Ak sa chcete pridať a pomôcť nám s vysádzaním stromov, neváhajte nás kontaktovať.

Ak chceme porozumieť stromu, musíme sa pozrieť do zeme, v ktorej sú jeho korene. Rovnako je to aj s ľuďmi.  Romano Guardini

Harmo­no­gram

1. Nominácia do ankety (20. September – 9. November 2018)
Prihlášky a nominácie do všetkých kategórií zbierame do 9. Novembra 2018. Do tohto termínu sa môžete prihlásiť alebo niekoho nominovať.

2. Analýza a vyhodnotenie nominácií (November 2018 – Január 2019)
Po zozbieraní prihlášok a nominácií budú členovia odbornej komisie hodnotiť a analyzovať zaslané informácie a vyberú postupujúcich finalistov, s ktorými sa osobne stretnú.

3. Prezentácie finalistov a zasadnutie odbornej komisie (14. Január – 1. Február 2019)
Po osobných prezentáciách a rozhovoroch prebehne zasadnutie odbornej komisie, ktorá na základe kritérií vyberie víťazov jednotlivých kategórií.

4. Slávnostné vyhlásenie výsledkov (21. Február 2019)
Výsledky a mená víťazov budú vyhlásené na slávnostnom galavečere, na ktorom sa zídu zástupcovia spoločností a nadšenci pre vzdelávanie.

PS: nezabudnite kliknúť  na tlačítko NOMINÁCIA NA OCENENIE.

Organizátor                                                                                                                          Odborný partner:

Partneri: