IV. Konferencia ALKP

IV. Konferencia ALKP

IV. KONFERENCIA ALKP

Silné témy vo vzdelávaní

1.10.2018

CIKKEROVA SIEŇ RADNICE, BANSKÁ BYSTRICA

PROGRAM     PARTNERI     FOTOGALÉRIA

Predpredaj vstupeniek – vstupenky si môžete zakúpiť TU

do 31.7.2018 za cenu 38 Eur/osoba

od 1.8. do 31.8. 2018 za cenu 45 Eur/osoba

 od 1.9.2018 do 25.9. za cenu 50 Eur/osoba

Ing.ERIKA HUDECOVÁ

Kariérna poradkyňa, koučka a lektorka. Zakladateľka spoločnosti Kariérny poradca, s.r.o., ktorá pomáha ľuďom v každom veku a v ktorejkoľvek fáze života objaviť svoj potenciál, vybudovať si vlastnú značku, premeniť svoje jedinečné nadanie v úspešný obchodný produkt a vykonávať tak prácu svojich snov.

Moja životná cesta

Pre získanie predstavy kým ste, čo ste schopní robiť, čo chcete a čo môžete ponúknuť, je potrebné získať čo najviac možných informácií o sebe. Dostanete odpovede na otázky: Kto som? Čo som schopný/á urobiť? Čo chcem a čo môžem ponúknuť? Aká je moja životná cesta? Aké učiace momenty v nej mám? A čo ďalej?

Mgr.ĽUBICA TAKÁČOVÁ, ACC (IFC)

Pred tým ako založila Ľubica spoločnosť Life Up, pracovala vo vzdelávaní a HR od špecialistickej po manažérsku pozíciu. Zaujíma ju podstata fungovania tímov, tímovej dynamiky a vnútorných motívov človeka. Je medzinárodne certifikovanou koučkou.

Rozvoj vedúci ku IKIGAI

V rámci nášho spoločného času sa zamyslíme, kam smerujú naše rozvojové aktivity? Všetci máme snahu, aby naše rozvojové aktivity boli čo najviac prínosné a uchopiteľné. Nemáme takmer nikdy istotu,  či skutočne presah do života účastníkov nastal a čo sa deje bežne s ľuďmi po tréningoch?  Nemáme často príležitosť to vedieť, to už je na nich samotných.

PhDr.DUŠAN ONDRUŠEK, PhD.

PhDr. Dušan Ondrušek, PhD., tréner a facilitátor. Založil a vyše 25 rokov viedol organizáciu PDCS. Pôvodným vzdelaním je psychológ, zameriaval sa na alternatívne spôsobov riešenia konfliktov, otázky rozvoja a nenásilnej komunikácie. Ako tréner, facilitátor a mediátor pôsobil vo viac ako 40 krajinách, je autorom a spoluautorom viacerých odborných aj popularizačných publikácií k problematike konfliktov, rozvoja, medzikultúrnej komunikácie.

Kultúrna gramotnosť – ako sme pripravení na spolužitie a dialóg s inými kultúrami

Sme pripravení kultivovať svoju citlivosť a CQ (kultúrny kvocient)? Sme schopní vyrovnávať sa s konfrontáciou hodnôt?  Sme schopní vnímať iné kultúry ako možné obohatenie a nie ako hrozbu? Aké témy a posolstvá by sme mali zaradiť do tréningov a koučovania pre ľudí, ktorí sa určite budú stretávať s cudzincami?

Ing.MÁRIA LOMNICKÁ

Mária Lomnická sa venuje aktivitám, vedúcim k vedomému pohľadu na telo a pohyb. Už štvrtým rokom pomáha skvalitňovať pracovné prostredie pomocou ergonómie. Pôsobí tiež ako kondičný tréner so zameraním na zdravšie držanie tela.

Ako (pre)žiť v dobe sedavej?

Dá sa zdravo sedieť? Ako reaguje naše telo na dlhodobé sedenie? A prečo nás bolí chrbát, hlava či zápästia? Workshop, na ktorom si uvedomíte základné súvislosti medzi svojim telom a pracovným prostredím. Ukážeme si, ako by mohlo vyzerať nastavenie pracovného priestoru – stôl, stolička, monitor, a porozprávame sa tiež o zdravom pohybe a jeho príjemných benefitoch v „dobe sedavej“.

Mgr.MATÚŠ SVINČÁK

Matúš Svinčák, pohybový kouč a inštruktor, má viac než 11 ročnú prax v práci s telom.Dlhodobo  sa venuje ergonómii pracovného priestoru a nápravám pohybových dysbalancií. V roku 2013 odložil topánky do skrine a chodí celoročne naboso, vďaka čomu vníma zdravú chôdzu a chodidlo za úplný základ správneho držania tela

Ako (pre)žiť v dobe sedavej?

Dá sa zdravo sedieť? Ako reaguje naše telo na dlhodobé sedenie? A prečo nás bolí chrbát, hlava či zápästia? Workshop, na ktorom si uvedomíte základné súvislosti medzi svojim telom a pracovným prostredím. Ukážeme si, ako by mohlo vyzerať nastavenie pracovného priestoru – stôl, stolička, monitor, a porozprávame sa tiež o zdravom pohybe a jeho príjemných benefitoch v „dobe sedavej“.

Mgr.DENISA ZLEVSKÁ

Denisa Zlevská pôsobí v Centre pre tréning a rozvoj, ktorého je riaditeľkou a zakladateľkou. Absolvovala psychoterapeutický výcvik v prístupe zameranom na riešenie. Dlhodobo sa venuje poradenstvu, koučingu a lektorovaniu tém ako: solution focused leadership, stresmanažment, talentmanažment.

Ako horieť a nevyhorieť

Neustále vyčerpaní? Pracujete veľa a to, o čo sa usilujete je na míle vzdialené? Čo môže byť vo veci? Syndróm vyhorenia! Posvietime si na to, aké sú jeho varovné signály, priebeh a dôsledky. Identifikujeme aké myslenie otvára bránu k jeho prepuknutiu. Pohľadáme osobné zdroje a postavíme ochranné piliere životnej pohody a rovnováhy.

Využite predpredaj a LÍSTKY NA KONFERENCIU si kúpte výhodnejšie TU .