­čÄüV├Żnimo─Źn├í ponuka : dvojro─Źn├ę ─Źlenstvo v ALKP za cenu jednoro─Źn├ęho! ­čÄü

­čÄüV├Żnimo─Źn├í ponuka : dvojro─Źn├ę ─Źlenstvo v ALKP za cenu jednoro─Źn├ęho! ­čÄü

Hovor├ş sa, ┼że dobr├í ponuka sa nikdy neodmieta…. Ale ─Źo ke─Ć m├íme pre V├ís nie dobr├║, ale v├Żnimo─Źn├║ ponuku? A┬áz├írove┼ł v├Żhodn├║!

Pon├║kame V├ím dvojro─Źn├ę ─Źlenstvo v ALKP za cenu jednoro─Źn├ęho!

Za jednoro─Źn├Ż ─Źlensk├Ż poplatok vo v├Ż┼íke 40 ÔéČ ┬ázostanete u┬án├ís 2 roky! 2021 ÔÇô 2022!

V┬áasoci├ícii zdru┼żujeme a┬ázastre┼íujeme lektorov a┬ákari├ęrnych poradcov z┬ácel├ęho Slovenska. Z├írove┼ł zastupujeme ich z├íujmy pri rokovaniach ┼ít├ítnymi a┬áverejn├Żmi in┼ítit├║ciami. Na┼íou prioritou je vzdel├ívanie a rozvoj na┼íich ─Źlenov ako aj ich propag├ícia a mentoring. Na┼íou mantrou sa stala idea celo┼żivotn├ęho vzdel├ívania, v┬áprospech ktorej lobujeme.

Za jednorazov├Ż ─Źlensk├Ż pr├şspevok 40 ÔéČ po─Źas dvoch rokov (2021 ÔÇô 2022) z├şskate nasledovn├ę benefity:

 • uverejnen├Ż profesion├ílny profil V├ís ÔÇô lektora/kari├ęrneho poradcu na str├ínke www.alkp.sk, ─Ź├şm z├şskate┬áreklamn├Ż priestor┬á pre V├í┼í profil a Va┼íe slu┼żby┬á(1. ak nem├íte svoju www str├ínku propagujete seba svoje slu┼żby, 2. ak m├íte www str├ínku zosie┼ąujeme sa ÔÇô budete viac vyhladate─żn├Ż). Tak├Żto profil by V├ís na in├Żch port├íloch vy┼íiel viac ako 150 ÔéČ za rok!

 

 • newsletter┬á (tipy a rady k vzdel├ívaniu) 1-┬á 2 x mesa─Źne do V├í┼ího mailu,

 

 • mo┼żnos┼ą z├║─Źast┼łova┼ą sa r├┤znych kurzov a┬áaktiv├şt ALKP za zv├Żhodnen├ę ceny

 

 • jednotn├Ż informa─Źn├Ż kontaktn├Ż bod┬á(niekedy V├ís n├íjdu len na na┼íej str├ínke, alebo si V├ís vyber├║, lebo sa im p├í─Źi V├í┼í profil a volaj├║ n├ím do asoci├ície. My V├ís o tom informujeme a pos├║vame kontakt priamo na V├ís s Va┼íim s├║hlasom.)

 

 • POUK├ü┼ŻKU┬á v hodnote┬á100,-ÔéČ┬á┬ána vzdel├ívac├ş kurz ALKP┬á ÔÇ×LektorÔÇť alebo ÔÇ×Kari├ęrne poradenstvoÔÇť (pozn.┬á jednorazov├║ pouk├í┼żku nie je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą na ├║─Źas┼ą na Konferencii ALKP, pozn. pouk├í┼żku nie je mo┼żn├ę kombinova┼ą s in├Żmi z─żavami).

 

 • mo┼żnos┼ą propag├ície 2 vlastn├Żch kurzov ro─Źne prostredn├şctvom n├í┼ího facebooku a┬áako tip na vzdel├ívanie formou prelinkovania Va┼íej vzdel├ívacej aktivity v na┼íom newslettri, ktor├Ż putuje do datab├ízy s viac ako 2000 kontaktmi. V pr├şpade z├íujmu o uveden├║ propag├íciu je nevyhnutn├ę zasla┼ą k n├ím do alkp na info@alkp.sk┬á inform├ície o vzdel├ívacej aktivite, link a prezenta─Źn├Ż obr├ízok najmenej mesiac pred samotnou realiz├íciou vzdel├ívacej aktivity, aby sme stihli Va┼íu vzdel├ívaciu akciu v r├ímci pl├ínovania propaga─Źn├Żch aktiv├şt zaradi┼ą.┬á(V┬ápr├şpade z├íujmu o viac pr├şspevkov ÔÇô t├íto slu┼żba je samozrejme mo┼żn├í a je spoplatnen├í sumou 28 Eur/1 pr├şspevok)

 

 • garanciu zaplatenej fakt├║ry, ak organizujete kurz v spolupr├íci/prostredn├şctvom ALKP

 

 • mo┼żnos┼ą poskytova┼ą svoje poradensk├ę, konzulta─Źn├ę a mentorsk├ę slu┼żby za honor├ír┬á(niektor├ş ─żudia potrebuj├║ len poradi┼ą, usmerni┼ą, nepotrebuj├║ cel├Ż┬á kurz. Za Va┼íe nadobudnut├ę sk├║senosti V├ím bude zaplaten├ę)
 • zasielanie aktu├ílnych pracovn├Żch pon├║k do V├í┼ího mailu

 

Riadnym ─Źlenom┬áAsoci├ície lektorov a┬ákari├ęrnych poradcov sa stanete:

 • ak┬ám├íte┬áprax:┬ápreuk├ízan├şm referenci├ş a praktick├Żch ┬ázru─Źnost├ş,
 • ak ste┬ábez praxe:┬áabsolvovan├şm akreditovan├ęho vzdel├ívacieho programu s┬án├ízvom┬áLektor,┬áKari├ęrny poradca┬áalebo┬áMana┼ż├ęr ─Ćal┼íieho vzdel├ívania,
 • vyplnen├şm┬á─Źlenskej prihl├í┼íky, ktorej s├║─Źas┼ąou je aj vyjadrenie s├║hlasu┬áso znen├şm┬áEtick├ęho k├│dexu ALKP┬áa┬áStanov ALKP.┬á Podp├şsan├║ a naskenovan├║ ─Źlensk├║ prihl├í┼íku za┼ílite e-mailom na adresu info@alkp.sk,
 • uhraden├şm ─Źlensk├ęho pr├şspevku vo v├Ż┼íke 40 ÔéČ na ─Ź├şslo ├║─Źtu IBAN: SK43 0900 0000 0050 3641 9455, BIC ÔÇô SWIFT k├│d: GIBASKBX, (do spr├ívy pre prij├şmate─ża uve─Ćte svoje meno, priezvisko a ÔÇ×─Źlensk├ę 2021 – 2022ÔÇť variabiln├Ż symbol: Va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo),
 • schv├ílen├şm ─Źlenstva Spr├ívnou radou ALKP.

─Äal┼í├şm krokom je vyplnenie V├í┼ího profesn├ęho profilu. Formul├ír pre jeho vyplnenie n├íjdete tu (na str├ínke ├║plne dole). V├í┼í profil sa bude spolu s Va┼íou fotografiou zobrazova┼ą na port├íli www.alkp.sk. Profesn├Ż profil je jedine─Źn├Ż marketingov├Ż n├ístroj, ktor├Ż sl├║┼żi na prezent├íciu Va┼íich slu┼żieb. Bude na┼ł klika┼ą mnoho Va┼íich potenci├ílnych klientov. Dobre vypracovan├Ż profil vypoved├í o┬átom, ─Źo ste vo svojom profesion├ílnom ┼żivote dok├ízali, ak├ę vzdelanie ste z├şskali, odkazuje na referencie o Va┼íej praxi a tie┼ż v akej oblasti vzdel├ívate. Va┼íe ┼íance zauja┼ą klientov sa zverejnen├Żm profilom zvy┼íuj├║.

Po vyplnen├ş nasleduj├║cich ├║dajov, sa tieto zobrazia vo va┼íom profile (Pozrite, ak├Ż profil z├şskate ─Źlenstvom).

 

ALKP je spolo─Źensky zodpovedn├í organiz├ícia, preto pre osoby so zdravotn├Żm znev├Żhodnen├şm a┬áosoby na rodi─Źovskej dovolenke poskytujeme ─Źlenstvo┬áZDARMA.