Také skvelé ceny lektorských kurzov tu už nebudú! Využite špeciálnu zľavu na kurzy pri príležitosti Týždňa celoživotného učenia :)

Také skvelé ceny lektorských kurzov tu už nebudú! Využite špeciálnu zľavu na kurzy pri príležitosti Týždňa celoživotného učenia :)

Počuli ste už o týždni celoživotného učenia? Ide o podujatie, ktoré sa snaží upozorniť na význam celoživotného učenia pre zdravie občianskej spoločnosti pomocou organizovania prednášok, workshopov a diskusií po celom Slovensku. V tomto roku sa uskutoční v termíne 15.11. – 21.11.2021.

ALKP podporuje týždeň celoživotného učenia pre Vás veľmi prijateľnou formou! Znížili sme ceny lektorských kurzov – a tak Vás chceme motivovať k účasti na vzdelávaní 🙂 

V rámci týždňa celoživotného učenia sme sa rozhodli, že v termíne od 15.11.2021 do 23.11.2021 Vám poskytneme špeciálnu zľavu na kurz Lektor a môžete si ho zakúpiť v skvelej cene 360 €!

Pracujete vo svojej profesii už celé roky a žiada sa vám zmena alebo ste nebodaj na pokraji vyhorenia? Nechcete však začínať odznovu?

Po rokoch praxe a množstva nadobudnutých vedomostí máte túžbu sa osamostatniť, byť sám sebe pánom?

Alebo jednoducho potrebujete pre svoj ďalší rast schopnosť predávať druhým vedomosti?

 

PREJDITE NA DRUHÚ STRANU!

ČO KEBY STE UČILI DRUHÝCH SVOJE REMESLO? 

Pomôžeme Vám stať sa lektorom, ktorý druhých posúva! Navyše teraz za skvelé ceny! 

Príďte na náš akreditovaný kurz Lektor! 

Je to náš „diamant“ medzi kurzami, je to tradícia vo vzdelávaní a tiež kurz, z ktorého sa Vám nebude chcieť ísť domov! To Vám garantujeme.

Čo Vás na školení naučíme?

  • zaujať účastníkov vzdelávania, držať pozornosť do poslednej minúty školenia
  • že školenie neznamená urobiť dvojdennú nudnú prednášku, ale zapojiť účastníkov vzdelávania, diskutovať, hrať role, premakať modelové situácie, skúsiť brainstorming, robiť debriefy… a k tomu správne „načasovať“ kedy a aký spôsob vzdelávania zvoliť
  • že pred školením je osožné poznať techniky stanovenia cieľov vzdelávania a spôsobov ako ich vyhodnotiť
  • zvládnuť techniku prípravy školenia, podkladov, delenia celkov do jednotlivých blokov, uzatvárania naučeného a priebežného vyhodnocovania
  • Vedieť pracovať s lektorskou prípravou a lektorským scenárom, ktoré vám uľahčia priebeh školenia
  • pracovať s timingom a dynamikou školenia – čím má školenie začínať, ako má gradovať a čím končiť
  • a  ešte omnoho viac o lektorskej práci…

Vzdelávací program je akreditovaný MŠVVaŠ SR.

 

Veríme, že Vás poteší fakt, že v termíne od 15.11.2021 do 23.11.2021 Vám poskytneme špeciálnu zľavu na kurz Lektor a môžete si ho zakúpiť v skvelej cene 360 €!

Zľava sa vzťahuje na tieto kurzy:

Kedy a kde?

  • Bratislava : 25.2. – 29.3.2022, detaily nájdete tu
  • Banská Bystrica: 4.3. – 31.3.2022, detaily nájdete tu
  • Košice : 24.3. – 26.4.2022, detaily nájdete tu