SÚŤAŽ O VSTUPENKY NA GALAVEČER LEKTOR ROKA – ONLINE PRENOS! Žrebujeme 5 výhercov :)

SÚŤAŽ O VSTUPENKY NA GALAVEČER LEKTOR ROKA – ONLINE PRENOS! Žrebujeme 5 výhercov :)

Vyhlasujeme súťaž o vstupenky na online prenosGalavečera Learning & Development Awards, kde sa dozvieme mená víťazov tejto ankety. Kto bude LEKTOR ROKA a KOUČ ROKA 2021? Aký  SOFT SKILLS vzdelávací program dostal najvyššie ocenenie?

Anketa, v ktorej mohla široká verejnosť nominovať svojich favoritov prebiehala od októbra 2021. Následne odborná porota, ktorej členom bola aj naša prezidentka Emília Jányová Lopušníková pozorne  analyzovala prínos trénerov, lektorov a koučov v oblasti soft skills vzdelávania a rozvoja na Slovensku.  A dospela k výsledku 🙂 Špeciálne ocenenie porota udelí aj v kategórii YOUNG TALENT.

Zažite príjemný večer v spoločnosti jedinečných ľudí, z ktorých je každý niečím výnimočný a predsa všetci zdieľajú niečo spoločné – nadšenie pre vzdelávanie a rozvoj.

Organizátorom podujatia je tréningová a konzultačná spoločnosť Developium, s.r.o

Úžasná správa: Žrebujeme 5 výhercov!!

 

Pravidlá súťaže:

Usporiadateľ súťaže: Asociácia lektorov a kariérnych poradcov, Partizánska cesta 97, 974 01  Banská Bystrica

Trvanie súťaže: 12.4.2022 – 21.4.2022

Žrebovanie: 22.4.2022

Účastník súťaže: Účastníkom súťaže sa môže stať akýkoľvek fanúšik Asociácie lektorov a kariérnych poradcov na Slovensku po splnení súťažných podmienok. Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci svoj súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať. Účastník súťaže dáva súhlas s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči nemu žiadne záväzky.

Podmienky účasti v súťaži:

Zapojte sa aj Vy do súťaže o vstupenky na Galavečer LEKTOR ROKA – online prenos! Je to jednoduché! Dajte „Like“ príspevku na facebookovom profile ALKP a do komentára  pod príspevkom napíšte aspoň 1 vlastnosť, ktorou by mal podľa Vás LEKTOR ROKA disponovať.  A ste v hre!

 

Výhercovia, žrebovanie a ceny

Výhercami sa stanú vyžrebovaní účastníci súťaže. Zlosovanie výhercov sa uskutoční dňa 22.4.2022 prostredníctvom generátora náhodných čísel. Žrebujeme 5 výhercov, pričom každý výherca získa 1 vstupenku na online prenos z Galavečera LEKTOR ROKA v hodnote 18 €. 

 

Súťaží sa o:

Vstupenky na Galavečer Lektor roka – online prenos

https://www.ldawards.sk/galavecer

Oznámenie výhry

O výhre budú výhercovia oboznámení dňa 22.4.2022 prostredníctvom správy na facebooku. Meno výhercov bude zverejnené dňa 22.4.2022 na facebookovom profile Asociácie lektorov a kariérnych poradcov a na stránke www.alkp.sk.

Práva usporiadateľa:

Usporiadateľ si vyhradzuje právo konečného rozhodnutia, či podmienky stanovené pre danú cenu boli splnené, alebo nie. Cenu nemôže vyhrať súťažiaci, ktorí nesplnil, aj keď iba čiastočne, podmienky stanovené pre výhru cien. Výherca nemá právny nárok na výmenu výhry alebo výplatu jej hodnoty formou peňažnej alebo akejkoľvek inej kompenzácie.

Vyhlásenie ALKP k súťaži: SÚŤAŽ O VSTUPENKY NA GALAVEČER LEKTOR ROKA – ONLINE PRENOS nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná a spravovaná spoločnosťou Facebook a nie je s ňou nijako spojená.