POZVÁNKA na druhý bezplatný webinár Asertivita, 23.2.2022 od 17.00

POZVÁNKA na druhý bezplatný webinár Asertivita, 23.2.2022 od 17.00

V stredu 23.2.2022 v čase od 17.00 do 18.00 Vás pozývame na druhý bezplatný webinár v rámci iniciatívy Môj projekt celoživotného vzdelávania s názvom Asertivita.

Chcem sa prihlásiť.

Čo sa dozviete?

Veľa ľudí si myslí, že byť asertívny znamená vedieť sa v každej situácii presadiť alebo tiež vravieť ostatným na ich požiadavky rázne „NIE“. Používať v komunikácii asertivitu v skutočnosti znamená, vyjadriť taktne čo si myslíme a čo cítime. Stanoviť si svoje vlastné hranice, napĺňať naše predstavy a potreby. Konať v zmysle svojich priorít. Bez toho, aby sme sa cítili previnilo alebo jednali agresívne a ubližovali. Alebo naopak, bez prehnanej empatie a ústretovosti na úkor seba samého.

Ako ste na tom s asertivitou vy? Aké benefity vám môže priniesť asertivita? Ako nepotláčať čo chceme či nepresadzovať sa agresívne, ale byť viac asertívnym?

Príďte na náš webinár a dozviete sa:

 

  • Kde je miera asertivity
  • Prečo je výhodné byť asertívny
  • Čo nám bráni byť asertívny alebo predpoklady asertivity
  • Ako asertívne vyjadriť čo chcem a potrebujem
  • Ako asertívne prijať pochvalu a kritiku

 

Asertivita je zručnosť, ktorú väčšinou nezískame narodením automaticky. Potrebujeme pochopiť jej význam pre nás samotných a aktívne sa ju v priebehu nášho života učiť. Poďme teda spoločne na to! 

Chcem sa prihlásiť.

Webinárom Vás prevedie úžasná lektorka, konzultantka a koučka – Martina Belišová. Jej profil si môžete pozrieť tu.