Čo je overený koučovací systém?

Čo je overený koučovací systém?

„Systém rastového myslenia,“ vďaka ktorému pochopíte, čo je dôležité robiť pre to, aby ste sa posunuli z miesta, kde ste dnes, na akékoľvek iné miesto, na ktorom chcete byť.

Možno už roky o ňom snívate, ale zatiaľ ste sa tam nedostali. Prečo je to tak? Čo Vás brzdí? Prevedieme Vás týmto systémom a pomôžeme Vám pozrieť sa objektívne na Váš život, aby ste si uvedomili, čo v ňom nie je také, aké by ste to chceli mať a čo s tým robiť, aby sa to zmenilo.

Pozývame Vás na workshop, ktorý sa nesie v duchu NEVER GUVE UP  – NIKDY SA NEVZDÁVAJ. Cez vlastnú skúsenosť s využitím koučovacích prístupov Vás prevedie výborný lektor, kouč a mentor Ján Dubnička, ktorý nám svoje majstrovstvo predviedol už niekoľko krát.

Ku  svojej knihe Vytvorte si život, po akom túžite, napísal:

„Nestačí snívať o šťastí a úspechu, dajte sa do práce a vybudujte si život, po akom túžite, vybudujte si skutočne mimoriadny život. Bude to náročné, ale stojí to zato“

Keď som pred pár rokmi, ešte ako známy moderátor zistil, že nežijem život, po akom som túžil, rozhodol som sa to zmeniť. Nebolo to jednoduché, vyžadovalo to poriadne napnúť svaly a začať sa na svoj život pozerať z inej perspektívy. Ale podarilo sa mi to a dnes žijem šťastný, spokojný, zmysluplný a hodnotný život.

Svoje skúsenosti som sa rozhodol odovzdať ďalej. V tejto knihe ponúkam jednoduché princípy, ktoré môžu pomôcť aj vám. Z knihy sa dozviete, ako si vytvoriť plán osobných cieľov, osvojiť návyky úspešných a šťastných ľudí, vypestovať odvahu, sebavedomie a vytrvalosť. Pomôže vám pri prekonávaní strachu a ujasnení toho, čo naozaj chcete a čo vás v tom brzdí.

Kniha je určená všetkým ľuďom, ktorí chcú rásť nielen v osobnom, ale aj profesijnom živote.

Ako tvrdil Christopher Morley, „existuje len jeden jediný úspech – prežiť život podľa svojich predstáv.“

Na workshope sa naučíte:

  • ako môžete seba a iných ľudí naučiť prevziať zodpovednosť za svoj život, pomôcť im spoznať ich vnútorný potenciál a ukázať im cestu, ako dokázať viac,
  • ako pomôcť sebe a iným ľuďom vytvoriť si nové myslenie a ľahšie vidieť nové príležitosti,
  • ako premeniť negatívne myšlienkové vzorce v prospech seba alebo Vašich klientov a kompletne tak preprogramovať ich myslenie,
  • a ešte oveľa viac.

 

Už vieme, že kurz sa bude realizovať v Banskej Bystrici 11.4.2018, tak nepremeškajte príležitosť.

Prihlášku na kurz NEVER GIVE UP nájdete na  prihlasovacom linku TU: https://alkp.sk/aktivity/never-give-up-11-04-2018-bb/.

Prečítajte si  tiež článok Ako bolo na koučovacom workshope, a zažite to, čo zažili predchádzajúci účastníci.