Na kurze Lektor sa plakalo

V tento deň sme sa zúčastnili na vzdelávaní, kde odznelo 13 rôznych tém. Zažívali sme interaktívne vzdelávanie, obohatili sme sa o nové poznanie.

Pozvánka na bezplatný webinár LEADERSHIP, 30.3.2023 o 17.00

Vo štvrtok  30.3.2023 v čase od 17.00 do 18.00 Vás pozývame na ďalší bezplatný webinár v rámci iniciatívy Môj projekt celoživotného vzdelávania s názvom Leadership (Od participatívneho leadershipu cez servant leadership ku compassionate leadershipu – akí majú byť vedúci a lídri 21. storočia).

Lektorský kolotoč – inšpiratívne podcasty v oblasti vzdelávania dospelých

Tri skvelé lektorky – Martinu Georgievovú, Ľubicu Takáčovú a Beu Broskovú dala dokopy súťaž Learning&Development Awards pripravili pre nadšencov vzdelávania podcasty, v ktorých zdieľajú svoje skúsenosti s realizáciou vzdelávania.

Pozvánka na bezplatný webinár MOJE HODNOTY, 23.2.2023 o 17.00

Vo štvrtok  23.2.2023 v čase od 17.00 do 18.00 Vás pozývame na ďalší bezplatný webinár v rámci iniciatívy Môj projekt celoživotného vzdelávania s názvom Moje hodnoty.

Mediálny tréning českých kolegov ukončený

V januári sa nám podarilo úspešne ukončiť mediálny tréning pre nášho českého partnera Centrum dohody v rámci projektu Erasmus+ „Učíme sa navzájom“  WLEO.

Chcete absolvovať kvalitný kurz Lektor alebo Kariérne poradenstvo ZADARMO?

Využite možnosť vzdelávania a kurz Lektor a Kariérne poradenstvo absolvujte ZADARMO prostredníctvom projektu “Nestrať prácu, vzdelávaj sa”.

Čo všetko sme stihli v rámci projektu WLEO v roku 2022

Koncom mája 2022 sme v rámci podpory Európskej únie a programu Erasmus + odštartovali začiatok hodnotného vzdelávacieho projektu „Učíme sa navzájom,“ ktorého cieľom na strane ALKP je…

Mediálny tréning odštartovaný

V rámci projektu  „Učíme sa navzájom“  WLEO sme dnes započali  mediálny tréning zamestnancov českého partnera, spoločnosť Centrum dohody. 

Spustili sme predpredaj lektorských kurzov na sezónu JAR 2023

Pomôžeme Vám stať sa lektorom, ktorý druhých posúva. Navyše teraz za skvelé predpredajové ceny!

Spoločné stretnutie mentorov a mentees

V rámci projektu Učíme sa navzájom sme 10.11.2022 v Banskej Bystrici zorganizovali spoločné stretnutie mentorov a mentees.