Odbúravanie vnútorných bariér - online kurz

CENA
22,00 

KURZ VEDÚ:

Taligová Renáta, Mgr.
LEKTOR / KARIÉRNY PORADCA

ZAČIATOK

14. apríla 2021 - 17:00

KONIEC

14. apríla 2021 - 20:00

ADRESA

online kurz   Zobraziť na mape

Každý z nás už zažil situáciu, keď musel čeliť nejakému svojmu strachu. Naše vnútorné, iracionálne bariéry sú podstatným problémom na ceste za úspechom a osobným šťastím, no nie sú problémom neriešiteľným. Obavy, strachy či neistota sú súčasťou života, ale nemali by nás ovládať do takej miery, že nás oberajú o sebavedomie, spokojnosť a odvahu posúvať svoje hranice či prekračovať komfortnú zónu.

Na tomto online kurze sa zoznámite s konkrétnymi riešeniami, ako napredovať vo vašom profesionálnom aj osobnom živote. Spoznanie seba samého, porozumenie svojmu vlastnému správaniu a pochopenie významu chýb vás privedie k poznaniu, že kľúčom k úspechu a osobnému šťastiu je zvnútornenie jednoduchých krokov. A ktoré to budú, si zvolíte sami.

Online kurz je určený pre všetkých, ktorí si uvedomujú svoj skrytý potenciál, no doteraz nevedeli,  ako ho využiť a naplno uplatniť. Toto vzdelávanie vám pomôže prekonať trému, minulosť, staré krivdy, negativitu, pasivitu, výhovorky, predsudky, vnútornú neistotu či prokrastináciu.

Obsah školenia:

  1. Sebareflexia
  2. Odbúravanie strachu a neistoty
  3. Budovanie sebadôvery
  4. Technika stanovenia cieľov SMART
  5. Neurolingvistické programovanie
  6. Schopnosť rozhodovať sa
  7. Význam chýb
  8. Vizualizácie šťastia a úspechu
  9. Rovnováha
  10. Vlastné hodnoty a osobná značka

VIAC INFO

WEB

www.alkp.sk

Telefón

0919 185 148

Email

alkp@alkp.sk

Pridaj komentár