Recept na život

Recept na život

Recept na život

Neexistuje jeden dokonalý recept na spokojný život pre každého z nás. Nie je možné ho vytvoriť, pretože každý z nás je jedinečný a každý okamih prináša jedinečné podmienky pre našu ďalšiu cestu.
V práci trávime viac ako 1/3 života. Podľa štatistík viac ako 80% ľudí nemá svoju prácu rado alebo aspoň im ich práca nič nehovorí. Nie je to obrovské plytvanie ľudskou energiou, potenciálom, motiváciou a radosťou? Ako ste na tom vy?

Dnešná doba je veľmi rýchla. Výhodou je ak máme možnosť vzdelávať sa, získavať nové vedomosti a zručnosti. Umožňuje nám to lepšie reagovať na vzniknuté situácie a to nie len v pracovnom ale aj osobnom živote.

Hovorí sa, že ak pracujeme 5 rokov na jednej pozícii sme už na túto pozíciu „pristarí“.  Tento fakt vieme ovplyvniť jedine rozvojom svojich vedomostí a zručností.

Ako sa teda udržať v trende ? Čo vtedy ak máme pocit, že naša práca nie je to “pravé orechové” ? Aký je ten správny recept na život ?

Občianske združenie Spokojná žena v spolupráci s Asociáciou lektorov a kariérnych poradcov  pre Vás pripravili zážitkový workshop , na ktorom si vyskúšame zaujímavé techniky na získanie zručností ako sa posunúť vpred alebo ako lepšie vedieť pomôcť našim deťom.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vytvoriť si svoj vlastný recept na život. Nakúpiť ingrediencie nemusíte, máte ich. My Vám pomôžeme ich v sebe objaviť. Zistíte, aké máte talenty, hodnoty a kariérne kotvy. Váš osobný príbeh, Vaše poslanie, Vaša jedinečná kombinácia budú korením toho vášho, jedinečného receptu na život.
Najlepší čas na vytvorenie receptu bol pri Vašom narodení. Druhý najlepší čas je práve teraz.

Workshopom „Recept na život“ nás bude sprevádzať koučka v oblasti kariérneho poradenstva Ing. Erika Hudecová.

Pomáha ľuďom v každom veku a v ktorejkoľvek fáze života vybudovať si vlastnú značku, premeniť svoje jedinečné nadanie v úspešný obchodný produkt a venovať sa tak práci svojich snov.

Jej motto je : „CESTA JE CIEĽ“

Počiet miest na tomoto workshope je limitovaný, preto si neváhajte rezervovať miesto čo najskôr na spokojnazena@gmail.com
Cena workshopu : 4 EUR

Tešíme sa na vás ❤️