POZVÁNKA na bezplatný webinár Tvorba osobnej vízie, 26.1.2022 od 16.00

POZVÁNKA na bezplatný webinár Tvorba osobnej vízie, 26.1.2022 od 16.00

V stredu 26.1.2022 v čase od 16.00 do 17.00 Vás pozývame na úvodný bezplatný webinár v rámci iniciatívy „Môj projekt celoživotného vzdelávania“  s názvom Tvorba osobnej vízie.  Chcem sa prihlásiť.

Čo sa dozviete?

Tvorba osobnej vízie

Táto doba priniesla mnohým z nás nový spôsob myslenia a fungovania, zmenila chod našich životov aj pracovného režimu.  Napriek viacerým negatívnym aspektom priniesla aj pozitívne momenty: mali sme viac času zastaviť sa, prehodnotiť našu doterajšiu cestu, popremýšľať nad naším smerovaním, predstavami a cieľmi, na ktoré sme v predchádzajúcom životnom tempe pozabudli alebo ich odsunuli bokom. Vytvoril sa priestor, v ktorom môžeme posúvať svoj osobnostný rast a hľadať nové možnosti, na ktoré sme doteraz nemali čas prípadne odvahu. Čo poviete?

Pomôžeme Vám zamyslieť sa nad vašou kariérnou cestou, nad tvorbou vašej  osobnej vízie a nad jej prípravou. Podľa dlhodobých výskumov majú ľudia, ktorí majú premyslenú a napísanú svoju osobnú víziu, ľahšie prekonávajú životné aj študijné prekážky a majú aj vyššiu vnútornú motiváciu. Vízia je predstava ideálneho stavu, ktorý chceme dosiahnuť v osobnom i pracovnom živote. A aby sa táto predstava postupne stala skutočnosťou, treba urobiť 1.krok. A tým bude náš spoločný webinár, na ktorom sa dozviete:

  1. Ako zmeniť sny na ciele
  2. Prečo sú vaše osobné hodnoty určujúcim faktorom
  3. Ako využiť váš osobný potenciál a identifikovať vaše silné stránky
  4. Ako si vytvoriť akčný plán

Urobme spolu 1.krok!

Webinárom Vás prevedie skúsená lektorka, kariérna poradkyňa a motivátorka  Renáta Taligová, jej profil si môžete pozrieť tu.

Všetky detaily o webinári nájdete tu.

Chcem sa prihlásiť.