Pozvánka na bezplatný webinár „Superskills: Odhalenie 5 základných pilierov skvelých konverzácií“, 17.4.2024 o 17.00

Pozvánka na bezplatný webinár „Superskills: Odhalenie 5 základných pilierov skvelých konverzácií“, 17.4.2024 o 17.00

 

V stredu 17.4.2024 v čase od 17.00 do 18.00 Vás pozývame na ďalší bezplatný webinár v rámci iniciatívy Môj projekt celoživotného vzdelávania s názvom Superskills: Odhalenie 5 základných pilierov skvelých konverzácií. 

Chcem sa prihlásiť.

O čom bude tento webinár?

Komunikácia nám zlepšuje vzťahy okolo nás. Ako ale zabezpečíme, aby naše konverzácie a dialógy prinášali dobrý pocit a zabezpečili pochopenie jeden druhého? Z hľadiska neurovied existujú základné princípy, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť tento cieľ. Tieto princípy slúžia ako základné princípy pre lepšie konverzácie a dialógy.

Počas webinára preskúmame význam týchto pilierov, pomocou uvedomení si vyhodnotíme ako ich aplikujeme u seba a budeme sa zaoberať spôsobmi ako ich môžeme u seba rozvíjať. Vo webinári  sa pozrieme na praktické príklady a techniky, ktoré nám pomáhajú posilniť tieto princípy.

Cieľom webinára je vytvoriť priestor pre otvorenú diskusiu a zdieľanie skúseností ako aj poskytnúť účastníkom praktické nástroje a uvedomenia ohľadom ich konverzácií a dialógov a tým zabezpečiť vytváranie skvelých a podporujúcich vzťahov.

Webinárom Vás povedie Eva Pilarčíková, lektorka, trénerka a koučka.

Chcem sa prihlásiť.