CORD workshop: See Think Do Care – Digitálny marketing pre export do zahraničia

CORD workshop: See Think Do Care – Digitálny marketing pre export do zahraničia

Seminár realizovaný v rámci projektu CORD – Crossing Bridges with the Help of Ambassadors.

Dátum: 20.06.2019
Čas: 9:00-12:00
Miesto: Coworking SBA, Twin City blok A, Karadžičova 2, Bratislava

Naučte sa správne si nastaviť očakávania a ciele z jednotlivých online marketingových kanálov, naučte sa ich merať a podniknúť opatrenia, ktoré vám pomôžu plniť vaše obchodné ciele. Naučte sa porozumieť mágií internetového marketingu a zostavte si vlastnú online stratégiu prostredníctvom metódy SEE THINK DO CARE.

Internet ponúka množstvo príležitostí ako využiť online marketingové kanály na predaj produktov či služieb. Sociálne siete, Google reklama, SEO či YouTube videá – na čo sa viac zamerať? Budovať značku, kvalitný obsah alebo sa zamerať viac na výkonnostné kampane a priamy predaj? Každý kanál má svoje opodstatnenie, dobu návratnosti ako aj svoje úskalia o ktorých by ste mali vedieť pred tým ako ich začnete využívať.

O lektorke: Katka Molnárová je majiteľkou digitálnej agentúry ONLINE TORO consulting. Je odborníčkou na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu zákazníkov rásť na internete. Je držiteľka ocenenia E-žena roka, pôsobila napríklad aj ako Google trénerka na Slovensku. Špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru a buduje interné digitálne oddelenia vo firmách. Pravidelne pôsobí ako speakerka na rôznych podujatiach pre podnikateľov, ale i pre študentov.

Na podujatie sa môžete registrovať tu: https://forms.gle/oR7mG1fG6xNipDTL8