Facebook marketing I. , 4.4.2018 BB

KURZ VEDÚ:

ZAČIATOK

4. apríla 2018 - 9:00

KONIEC

4. apríla 2018 - 13:00

ADRESA

Kremnička 53, 974 01 Banská Bystrica   Zobraziť na mape

Na kurze sa dozviete

Na kurze Facebook marketing I. sa v zrozumiteľnej forme dozviete ako si vytvoriť firemnú stránku na Facebooku, ktorá zaujme. Ako so stránkou pracovať, aby ste efektívne udržiavali kontakt so svojím zákazníkom. Prečo je dôležité správne načasovať príspevok a aký príspevok je vhodné uverejniť na Vašej stránke. Koľko príspevkov denne by ste mali uverejňovať.

Dozviete sa aké možnosti ponúka Facebook pre vytvorenie efektívnej reklamy. Naučíte sa vytvárať profesionálne kampane na sociálne sieti Facebook. Poznáte remarketing ? Dozviete sa o ňom.

Poskytneme Vám základné informácie ako fungujú štatistiky, čo z nich viete vyčítať, ako sa zapojiť do skupín s podobným zameraním a tak získať viac zákazníkov.

Získate informácie o bezplatných online nástrojov, ktoré Vám uľahčia prácu na Facebooku. Podelíme sa s Vami o praktické príklady, ktoré môžete okamžite použiť na zlepšenie výsledkov na Vašej stránke.

A v neposlednom rade si povieme o novinkách na Facebooku.

Naučíte sa

  • Vytvorenie a nastavenie  Facebook stránky
  • Príspevky – obsah, vytvorenie, uverejňovanie
  • Reklama na Facebooku- správne zacielenie
  • Čo zvyšuje návštevnosť
  • Prepojenie Facebook stránky a web stránky
  • Online nástroje

Pre koho je kurz určený

  • Majitelia webstránok
  • Majitelia Facebook stránky
  • Začínajúci online marketéri
  • Pre všetkých, ktorí chcú efektívne využiť sociálnu sieť Facebook

Forma : workshop pre max. 10 osôb. Potrebné si doniesť ntb.

 

Ponúkame Vám za zvýhodnenú cenu  49 EUR si k tomuto kurzu dokúpiť ďalší kurz.

Podnikanie na internete I.: Riziká a ohrozenia.

Dozviete sa aké riziká vám pri podnikaní na internete hrozia zo strany kontrolných orgánov. Na čo si treba dávať pozor, kto vás môže prísť skontrolovať. Naučíte sa čomu sa treba prioritne venovať, ako nastaviť potrebné zákonné požiadavky pre bezproblémové internetové podnikanie a ako sa zákonne, správne a účelne brániť voči kontrolným orgánom a tretím osobám. Účastníkom budú vysvetlené aj ukážky z praxe s konkrétnym návodom, ako sa úspešne brániť v správnom konaní.

Rozsah : 4 hodiny

Do poznámky v objednávke stačí uviesť, že máte záujem aj o kurz : Podnikanie na internete I.: Riziká a ohrozenia. Následne Vám zašleme upravenú zálohovú faktúru.

 

VIAC INFO

WEB

www.alkp.sk

Telefón

+421 919 185148

Email

alkp@alkp.sk

Pridaj komentár