Pozvánka na bezplatný webinár MOJE HODNOTY, 23.2.2023 o 17.00

Pozvánka na bezplatný webinár MOJE HODNOTY, 23.2.2023 o 17.00

 

Vo štvrtok  23.2.2023 v čase od 17.00 do 18.00 Vás pozývame na ďalší bezplatný webinár v rámci iniciatívy Môj projekt celoživotného vzdelávania s názvom Moje hodnoty.

Chcem sa prihlásiť.

O čom bude webinár?

Hodnoty. Ako ovplyvnila kríza vaše hodnoty?

Ako často sa zamýšľate nad hodnotami? Na pracovisku je bežné, že sú stanovené firemné hodnoty a čo v živote? Súčasná kríza postavila hodnoty mnohých ľudí naruby.

Hodnoty rozhodujú o tom, ako prežijeme svoj život. Hodnoty sú o tom, ako a prečo žijeme. Aký je náš život, kam smeruje? A či žijeme svoj život. Hodnoty sú dôležité pre našu spokojnosť, motiváciu a pre pocit zmyslu.

Workshop bude praktický. Prevetráte svoje hodnoty a ukážeme si, ako si v krízových časoch vybudovať perspektívu na tom, čo nám zostalo a začať od začiatku.

  • Hodnoty a ich dôležitosť

Na úvod si povieme, čo sú to hodnoty a prečo je dôležité ich poznať. Sú v našom živote a v práci dôležité? Čo sa deje, ak žijeme v súlade s našimi hodnotami a čo ak nie sme s nimi v súlade?

  • Objav svoje hodnoty

Urobíme si cvičenie, ktoré vám pomôže objaviť svoje hodnoty a prepojiť ich s reálnym životom v jednotlivých životných situáciách.

  • Hodnoty naruby 

Aktivita, ktorá vám pomôže prekonať krízu ľudských hodnôt. Ukážeme si, ako si vybudovať perspektívu na tom, čo nám zostalo a začať od začiatku.

Webinárom Vás prevedie lektorka Erika Hudecová. Chcem sa prihlásiť.