Ako získavať nových klientov? Učme sa z Úspechov iných.

Ako získavať nových klientov? Učme sa z Úspechov iných.

Ako sa hovorí, múdry sa učí na chybách iných….. Alebo ako povedal Josh Billings: Úspech nespočíva v nerobení chýb, ale v nerobení tých istých chýb druhý krát. Tiež nie je vhodné postupovať metódou POKUS/OMYL, je to najdrahšia metóda. Finančne aj časovo. Matematicky je dokázané, že väčšina pokusov je chybných. Opakovaním nového pokusu síce získate osobnú skúsenosť, ale strácate čas. A čas sú peniaze.

Na konci novembra 2017 sa v Asociácii lektorov a kariérnych poradcov konal kurz Facebook marketing a takéto boli komentáre na Facebooku: Jar Milá výborné školenie, nemala som žiadne očakávania, ale kurz bol naozaj prínosom! Anna Rajská áno, super bolo, ďakujeme Jana Vozáryová Vynikajúce a podnetné školenie. Ďakujem Stanke aj realizačnému kolektívu ALKP- Asociácia lektorov a kariérnych poradcov.

Ak chcete získavať nových klientov, zvyšovať počet interakcií s potenciálnym klientom, prípadne zákazníka nestratiť a samozrejme zlepšiť svoj marketing aj pomocou bezplatných online nástrojov, odporúčame Vám nevyužívať metódu POKUS OMYL. Učte sa  nielen na chybách iných, ale UČTE SA z úspechov iných v roku 2018 na vzdelávaní Facebook marketing I. Viac informácií o kurze nájdete na tomto linku https://alkp.sk/aktivity/facebook-marketing-i-18-01-18-bb/.  Ak ste už týmto školení prešli, nové, pokročilejšie informácie získate na školení Facebook marketing II.

Nerozumní sa tešia zo ziskov náhody, skúsení len zo ziskov múdrosti. – Démokritos z Abdér