Sebakoučing a osobný rozvoj

Sebakoučing a osobný rozvoj

Ktoré sú tie správne otázky, ktoré nám pomôžu nájsť vlastné riešenia z vlastných zdrojov? Čo k tomu potrebujeme?

A je k tomu nevyhnutne potrebný kouč, mentor, kariérny poradca?  Možno ste už počuli, že vďaka práci s rozvojovými/projektívnymi nástrojmi máte možnosť:

  • zažiť prínos práce pomocou doplňujúcich nástroj
  • získať zručnosť v používaní rôzne zadaných debriefov/ cielených otázok pre skupiny
  •  štartovať tendenciu pracovať na vlastnom sebarozvoji v témach a smere, ktoré si človek sám určí

Získajte pestrejšiu škálu možností cielených otázok a metodiky pre tréning dňa 10.4.2018 v Banskej Bystrici na workshope Sebakoučing s kreatívnymi nástrojmi, ktorými sú napríklad karty. Karty vďaka Amazon a E-bay používajú už ľudia v 14 krajinách Európy.  Posledná objednávka z Nórska a Estónska a skvelé reakcie kolegov, ktorí ich reálne používajú…znova presviedčajú o tom starom dobrom „doma človek nemôže byť prorokom!“ povedala autorka kariet, ktorá bude prezentovať na kurze prácu s týmito kartami.

A kedže sme už spomenuli kouča, mentora a kariérneho poradcu viete aký je medzi nimi rozdiel?

V článku   O čom je kariérne poradenstvo? sa môžete dozvedieť viac  aj o objavovaní vlastných zdrojov za pomoci kariérneho poradcu.

Ak ste nespokojní v práci, ak Vás nenapĺňa to čo robíte a nevidíte v práci zmysel, možno bude pre Vás zaujímavé dozvedieť sa podrobnosti o tom, kde sa môžete naučiť  ako pomôcť sám sebe v oblasti osobného rozvoja alebo  kariérneho rastu.

Sebarozvoj je hlavne o sebapoznaní a v tom Vám môže pomôcť kurz Kariérne Poradenstvo

V prípade Pedagogických zamestnancov využite príležitosť posledný krát v tomto roku  absolvovaním  kurzu Kariérové poradenstvo získať 39 kreditov.