Rozhovor: Ako sa Vám darí po kurze LEKTOR?

Rozhovor: Ako sa Vám darí po kurze LEKTOR?

1. Nedávno ste absolvovali v ALKP akreditovaný kurz LEKTOR, ako sa Vám darí?

Anita Čoltková

Ďakujem za otázočku, motivovaná novými vedomosťami z kurzu som sa pustila do nových i (rozpracovaných) projektov, ktoré popri tomto predvianočnom ruchu pomaly dokončujem.

Gabika Mitrová

Ďakujem, darí sa mi veľmi dobre. Po absolvovaní kurzu som sa stala členkou asociácie lektorov, s ktorou úzkou spolupracujem pri organizovaní kurzov.

Nakoľko som tento rok zmenila svoj status zo „zamestnanca“ na „podnikateľa“, tento kurz bol pre mňa zdolaním prvého schodíka na mojej ceste, na ktorej si chcem splniť svoj sen. Dúfam, že sa stanem lektorkou, ktorá bude inšpiráciou pre iných, tak ako naši lektori boli inšpiráciou pre mňa.

2. Na čo najsilnejšie z kurzu si spomínate? 

Anita Čoltková

Dojmy z kurzu boli veľmi silné, už v prvý deň som vedela, že to nebude len obyčajná prednáška, čo ma milo prekvapilo. Asi najzaujímavejším zážitkom bola aktivita so špagátom, ktorú sme praktizovali s pánom Mojšom. Zvládnuť tímovú úlohu so zatvorenými očami bolo ozajstnou skúškou mojej vlastnej trpezlivosti.

 Gabika Mitrová

Jednoznačne na super kolektív, všetky kolegyne boli výnimočné a každá sme mali oblasťv ktorej hviezdila:-) .Ďalej sa mi páčila skupinová dynamika a  hlavne, že každou „ZMENOU“,  je kurz atraktívnejší a práve toto by som chcela aplikovať vo svojich kurzoch

3. V čom Vás inšpirovali naši lektori?

Anita Čoltková

Lektori boli fundovaní a každý z nich priniesol do kurzu veľa inšpirácie, aha momenty a čo mňa osobne oslovilo najviac, aj obrovskú dávku ľudskosti.

Gabika Mitrová

Lektori ma inšpirovali svojim pokojom, kľudom a vysokou profesionalitou.  Som veľmi dynamický typ človeka a na tomto kurze som sa nenudila:-)

4. Ktorá aktivita Vám zostala v pamäti?

 Anita Čoltková

Z aktivít určite „Močiar“, ktorú som úspešne otestovala s deťmi v škole, ako aj s dôchodcami v dennom stacionári…radosť z hry a nadšenie bolo u oboch vekových kategórií asi rovnaké.

Záverom už len veľké ďakujem Asociácii, pani prezidentke, Vám i celému tímu za skvelé jesenné víkendy a prajem Vám príjemné prežitie Vianoc a pekný záver roka!

Gabika Mitrová

Najviac si pamätám na jednu záverečnú aktivitu, kde sme mali nechať odkaz kolegyniam. Bolo potom veľmi príjemné a povzbudivé čítať ich odkazy:-).

Všetkým by som sa týmto chcela poďakovať za skvelú atmosféru kurzu a hlavne ich povzbudenie na mojej novej pracovnej ceste:-)

Ďakujeme za rozhovor a prajeme naším milým účastníčkam veľa pracovných úspechov.

ALKP